Choď na obsah Choď na menu
 


Moja rodina

Obsahom tejto rubkriky je priblížit nezainteresovaným ľuďom kto vlastne moja rodina je. Základ mojej rodiny pozostáva z troch členov a jedného domáceho miláčika. Otec sa volá Peter Hajsák a je riaditeľom na pumpe v Košiciach a má 47 rokov  a mamka sa volá Mgr. Soňa Hajsáková a pracuje ako laborantka na veterine a má 44 rokov. Sme rodinka obyčajných ľudí z strednej vrstvy. Súrodencov nemám som sama takže som jedináčik. Našim domácim miláčikom je činčilka, ktorá sa volá Pufinka a má 3 rôčky.

Samozrejme mám aj babky, bratrancov a sesternice, ujov aj tety. Z maminej strany mám už len babku Mariku a z ocovej tiež už iba babku Emu. Mama má jedného brata, môjho uja, a ten má dve krásne dievčatá Dominiku a Bianku, ktoré sú moje sesternice. Z ocovej strany je to obsiahlejšie nakoľko má troch súrodencov takže z toho vyplýva, že mám troch bratrancov a jednu sestrenicu z otcovej strany.

Nie sme ničím výnimočná rodina akurát len taká pikoška je, že moja babka Marika si urobila v 60tich rokoch rokoch vysokú školu a v jeden rok sme oslavovali promócie mojej babky aj mojej mamy.

 
 

 


Posledné fotografie


Kontakt


Archív

Kalendár
<< október / 2019 >>


Štatistiky

Online: 2
Celkom: 23833
Mesiac: 318
Deň: 18