Choď na obsah Choď na menu
 


Cestovanie

Počas môjho doterajšieho krátkeho života som prešla zopár krajín. Či to bolo na dovolenke alebo pracovne. S rodičmi sme chodili každé leto na dovolenku keď som bola malá. Snažili sa o to aby som videla kúsok sveta a mala zážitky na celý život. Prešlo som krajiny, ktré navštívil asi každý ako Maďarsko, Bulharsko či Chorvátsko.

Taktiež sme boli s rodičmi aj v Grécku na ostrove Kréta kde bolo nádrehne. Vtedy som prvý krát letela lietadlom. Ani si neviete predstaviť ako veľmi som sa bála kedže to bolo po prvý krát a ešte do odletu lietadla sme ani nevedeli, že pojdeme lietadlom nakoľko nám to otec zatajil a mali sme veľké prekvapenie:) Potom som chodievala do Nemecka s priateľom na služobné cesty.

A asi takým mojím najväčším cestovateľským zážitkom bolo leto v Spojených štátoch. Išla som za rodinou na letné prázdniny, a strávila som tam dva mesiace. Bola v mestečku, ktoré sa volá Andover v  štáte Messechusets. Boli sme asi hodinku autom od Bostonu a päť hodín od New Yourku, ktorý som samozrejme navštívila. Bolo to krásne leto plné zážitkov a nových skúseností. Určite keby som mala príležitosť by som sa tam vrátila opäť.

 

dscn0126.jpg

 
 

 


Posledné fotografie


Kontakt


Archív

Kalendár
<< október / 2019 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 23832
Mesiac: 318
Deň: 17